Rudina Dembacaj nuk nguron asnjëherë të flas për babain e saj të ndjerë. Ajo ka pasur një lidhje shumë të ngushtë me të, ashtu si çdo vajzë dhe këtë e tregon në çdo dalje televizive.

Më e fundit, ishte mbrëmjen e djeshme në “Style Star Show”. Rudina ishte në pozicionin e anëtares së jurisë dhe teksa po vlerësonte veshjen e një nga konkurenteve, foli dhe për të atin.

Advertisements

Ajo tregoi se për një vajzë babi është absolutisht më i rëndësishmi.

“Lidhja e jashtëzakonshme me babin. Fatkeqësisht, unë e kam humbur. Ke një fat shumë të madh dhe nuk ka lidhje më të shenjtë se sa t’i bësh gjërat bashkë me babin, bashkë me prindin në përgjithësi, por për një vajzë babai është absolutisht më i rëndësishmi”, u shpreh aktorja.

Advertisements

Artikulli paraprakMe serum në krah dhe në gjendje të rënduar, Fjolla Morina ndan pamjet nga spitali
Artikulli tjetërRudina Dembacaj habit me deklaratën: Ju betohem, kam blerë gjithë jetën rroba të lira