Bora Zemani ka marrë pjesë në sfilatën që ka organizuar stilisti Valdrin Sahiti. Moderatorja dukej mahnitëse me fustanin që kishte veshur, që i vinte në pah linjat trupore. I ftuar gjithashtu në event është dhe aktori i humorit, Donald Veshaj.

Ky i fundit ka bërë një postim të pazakontë në rrjete sociale. Ai ka publikuar një video nga sfilata ku vihet re hija e një fustani që kalon pranë. Nga një vështrim i thjeshtë, kuptohet qartë se bëhet fjalë për fustanin që kishte veshur Bora Zemani.

Advertisements

Çfarë po përpiqet të thotë aktori i humorit?

Artikulli paraprakFifi më e dashuruar se kurrë, bën dedikimin e ndjerë për partnerin
Artikulli tjetërBora Zemani i shtang të gjithë në tapetin e kuq, por reagimi i Donaldit po bën xhiron e rrjetit