Ronela Hajati ka reaguar me një status në Instastory pas kritikave të shumta për performancën e saj në Eurovision. Mbrëmjen e djeshme në “Opinion” një panel të ftuarisht po diskutonin rreth përfaqësimit të saj në Festivalin Europian dhe Ronela u ka kthyer përgjigje me këtë postim.

“Paskeni qenë të vdekur për tu kapur me mua. Opinionistë të kalbur siç e keni mendjen dhe shpirtin… Turp!”, shkruan ajo.

Advertisements

“Edhe po të kaloja në finale do isha e fundit jam e sigurtë. Por dashuria që mora ishte e jashtëzakonshme. E fitova Eurovisionin sepse fitova turmën. Dhe turmaka gjithmonë të drejtë”, është shprehur Ronela pas performancës.

Advertisements

Artikulli paraprakÇfarë thonë ekspertët? Zbulohet misteri i “Portës së UFO-ve në Mars”
Artikulli tjetërGrupi Anonymous i ‘shpall luftë’ Serbisë: Nuk harrojmë dhe nuk falim! (VIDEO)