Presidenti Ukrainas është fotografuar sot në publik me bashkëshorten e tij Olena, për herë të parë që kur Rusia nisi sulmet ndaj Ukrainës.

Çifti u shfaqën të qetë por dukshëm të lodhur në funeralin e Leonid Kravchu, Presidentit të parë të Ukrainës që nga krijimi i shtetit të pavarur.

Advertisements

Në sy bie edhe veshja e zezë e Presidentit e cila prej tre muajsh ka qenë ajo ushtarake.

Advertisements

Bashkëshortja e tij nuk ishte shfaqur prej kohësh në publik ndërsa edhe ka deklaruar më herët se prezenca e saj pranë bashkëshortit në Kiev mund të vendoste në rrezik jetën e tyre.

Advertisements

Artikulli paraprakMes tyre plasi keq për një djalë, Jasmina dhe Sara përballen në “Përputhen”
Artikulli tjetërThjesht WOW! Njihuni me urën që do transformojë udhëtimin në Ballkan (FOTO)