Aktori i njohur Flor Binaj i ftuar në ‘Kurthin e Piter Pan’ ka folur për jetën private dhe karrierën.

Mes të tjerash ai u pyet edhe nëse ka në plan të bëhet pjesë e kinemasë si producent a regjisor. “Kur shumë kolegë të mitë bënin filma unë bëja “Portokalli”. Tani që nuk jam më në “Portokalli” dhe do bëj edhe unë filma, pse jo. Shqipërisë i duhen filma dhe filma për të qeshur madje.”– u përgjigj Flori.

Advertisements

Artikulli paraprakVideo e Donaldit dhe Borës po thyen rrjetin, reagon Olti Curri dhe zbulon çfarë ndodhi mbrëmë
Artikulli tjetërNuk e kishim parë asnjëherë kështu! Presidentja e Kosovës shfaqet më ndryshe se kurrë në sfilatën e Valdrin Sahitit (FOTO)