Pamjet tronditëse! Momenti kur “G-Class” përplas çiftin dhe foshnjën 3-muajshe (VIDEO)

Dalin pamjet e aksidentit të tmerrshëm në kryeqytet ku një 39-vjeçar përplasi një çift bashkëshortësh bashkë me foshnjën 3-muajshe në karrocë.

Advertisements

Në pamjet shihet momenti kur makina tip “G-Class” vjen me shpejtësi dhe nuk ndalon ne vizat e bardha ku po kalonin edhe 3 të aksidentuarit.

Advertisements

Pas përplasjes, makina pengohet nga trafik ndarëset duke shmangur edhe një tragjedi.