Pak ditë pasi konfirmoi lidhjen, Robert Berisha ka marrë rrugë drejt Londrës.

Atje ai do performojë në një prej klubeve të shqiptarëve hitet e tij.

Advertisements

Por vizitën ai e ka shfrytëzuar edhe për kohë familjare.

Ai ka takuar vajzën e tij, Aronën.

Advertisements

Një foto mes tyre nuk ka munguar në rrjete sociale.

Babë e bijë duken për mrekulli.

Advertisements

Artikulli paraprakEurovizioni/ Si votoi Shqipëria, shteti që mori 12 pikë, kush ishte imazhi i përzgjedhur nga vendi jonë
Artikulli tjetërRudina Dembacaj rrëfen “sekretin” dhe i befason të gjithë: Gjithmonë kam…