Ilir Shaqiri ka treguar në një intervistë për Revistën Class si i ka shpenzuar paratë e çmimit të madh të Big Brother Vip.

Ai është shprehur se tani nuk i ka mbetur më asgjë nga ajo shumë parash duke treguar se një pjesë ia ka dhënë Sabianit.

Advertisements

Ku do t’i investosh paratë (ke filluar nga puna)?

S’ka mbetur gjë më për investime, sepse gjysma e çmimit u dha për bamirësi, pa asnjë influencim ose detyrim dhe shumë shpejt do merrni lajmin sa gjë e bukur po bëhet. Këtë dhuratë e kisha shkruar vetë në formularin e BBV që kur isha në izolim në hotel, para se të fillonte programi.

Advertisements

Gjëja më e bukur pas një eksperience të tillë është të falënderosh njerëzit që kisha dhe ndjeja pranë meje, prandaj përveç miqësisë, respektit, një pjesë ua dhurova Emanuelës dhe prindërve të mi për gjithë sakrificat e tyre, një pjesë i është dhuruar Sabianit për miqësinë e krijuar në shtëpi dhe për faktin që doja ta kisha me vete në finale dhe, sigurisht, një pjesë i është destinuar vëllait tim Olti, që s’e ka marrë akoma.

Për veten, jam i kënaqur dhe më mjafton emri i fituesit. U jam mirënjohës të gjithë njerëzve që më përkrahën. Unë nuk hyra për para në BBV dhe jam shumë mirë kështu.

Advertisements

Artikulli paraprakNdërhyrjet nuk janë më në trend, ja alternativa tjetër që njerëzit po zgjedhin për ndryshimim e formës së hundës!
Artikulli tjetërDoli çift nga “Për’puthen”, por ky konkurrent qenka futur vetëm për inat të ish të dashurës