Mike dhe rivale të forta! Miqësi “të fshehta” jashtë televizionit? Vajza e Alketa Vejsiut nxjerr blof të ëmën dhe Lori Hoxhën (FOTO)

Moderatorja Alketa Vejsiu, duket se është kthyer në një imazh të televizionit Klan. Alketa ka sjellë emisione dhe patenta nga më të ndryshmet në këtë televizion duke i bërë të lidhur ngushtë me njëri-tjetrin.

Advertisements

Prandaj, kur flasim për Alketa Vejsiun dhe Lori Hoxhën, trashgimtaren e Top Channel, natyrshëm krijohet idea e dy rivaleve të forta.

Advertisements

Por vajzat e suksesshme dinë të jenë mike edhe me rivalet më të forta dhe këtë na e vërtetoi jo Alkekta, por vajza e saj Nikol.

Nikol i është bashkuar vetëm së fundmi rrjeteve sociale ku ka marrë një vëmendje shumë të madhe në pak ditë.

Në foton e fundit të Lori Hoxhës, vëmendjen e merr komenti i Nikol.

“Dritë”, shkruan vajza e Alketa Vejsiut në foton e Lorit ku zbulon edhe kofidencat dhe miqësitë familjare mes tyre.

Vlen të kujtohet se fillimit e Alketa Vejsiut, kur ishte vetëm 14 vjeç, kanë qenë pikërisht në Top Albania Radio dhe për këtë moderatorja ka qenë falenderuese ndaj Tan Hoxhës sa herë i është dhënë mundësia.