Puntata e sotme e Për’puthen solli disa nga ish-konkurrentët të cilët treguan për situatat më të bujshme në program dhe për jetën e tyre private.

Advertisements

Situatat më të përfolura kanë qenë edhe debatet midis Sarës dhe Jasminës për shkak xhelozie.

Advertisements

Të dyja kanë ngritur shpesh zërin në program, duke vijuar për shumë kohë debatet.

Advertisements

Ish-konkurrentet realizuan sot një përballje në studio duke zbuluar më shumë rreth marrëdhënies së tyre pas debateve.

Sara dhe Jasmina shprehen se pavarësisht situatave të tensionuara kanë lënë pas gjithçka dhe janë bërë shoqe shumë të mira.

Artikulli paraprakArti në zi! Ndahet nga jeta aktorja dhe regjisorja e njohur (EMRI+FOTO)
Artikulli tjetërPas tre muajsh luftë, Zelensky takohet për herë të parë me gruan e tij (FOTO)