Bebe Rexha po shijon ende pushimet e saj tropikale, ndërsa këngëtarja 32-vjeçare është shfaqur me linja super të skalitura.

Në një postim të fundit duke dalë nga dushi, artistja nuk i ka lënë vend imagjinatës duke u dhuruar fansave të saj një “dhuratë”.

Advertisements

Këngëtarja nga Shqipëria, por që jeton dhe vepron në Amerikë ka përdorur për videon e saj një këngë virale nga Tik-Tok ku thuhet: P*ssy tight, clean fresh…

Advertisements

Një video e tillë duke dalë nga dushi ka bërë që ndjekësit e saj në platformën e famshme të shkruajnë komente të shumta, teksa shumica e komplimentojnë që nuk e ka kompleks të shfaqet edhe pa make up.

@beberexha

Lol

♬ original sound – flopera💨

Advertisements

Artikulli paraprakBora dhe Donaldi rikthehen bashkë! Ja ku udhëtuan në fundjavë
Artikulli tjetërE njihni? Sot kjo bukuroshe po “korr” sukses dhe ka “pushtuar” botën (FOTO)