Xhemi Shehu është padyshim një ndër moderatoret më të dashura shqiptare. Dje si një ditë pushimi ajo ka realizuar edhe një intervistë me fansat e saj në Instagram.

Pyetja e parë lidhet me ‘Big Brother nëse do të merrte pjesë në këtë reality show me kë do donte të ishte?

Advertisements

“Nëse në një jetë tjetër do të merrja pjesë në këtë reality show do doja të isha me Salsano Rrapin”, ish kolegun e saj të Portokalli.

Advertisements

Ndërsa e pyetur se cili ka qenë programi i saj i preferuar nga ata që ajo ka moderuar, Xhemi ka zgjedhur pa u menduar “Portokallinë”.

Advertisements

Sigurisht që pyetje të shumta ka patur edhe për miqësinë e saj me Arbanën dhe ajo ka thënë se kohët e fundit ato nuk kanë gjetur shumë kohë për njëra-tjetrën, por kjo nuk e zbeh aspak shoqërinë e tyre.

Artikulli paraprakE njihni? Sot kjo bukuroshe po “korr” sukses dhe ka “pushtuar” botën (FOTO)
Artikulli tjetërFutbolli italian në zi, ndërron jetë presidenti i klubit të njohur (Emri+Foto)