Bora Zemani është një nga emrat më të lakuar të momentit në mediat rozë. Moderatorja përflitet sa për jetën private po aq edhe për karrierën e saj në televizion.

Më herët Bora ka ndarë pasionin e saj për muzikën, madje vite më parë edhe ka kënduar në festival.

Advertisements

Së fundi ajo ka zbuluar edhe një tjetër pasion të sajin që duket se është baleti. Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur si balerinë dhe duke bërë sparkatën.

Advertisements

Krahas fotos shkruan: Mund të kishte qenë edhe kështu, duke nënkuptuar se nëse nuk do të ishte prezantuese mund ta shihnim si balerinë.

Advertisements

Artikulli paraprakI propozojnë në mes të koncertit, shikoni reagimin epik të Elvana Gjatës (Video)
Artikulli tjetërGazeta austriake: Afera 700.000$ e Metës, kërcënohet me VDEKJE dëshmitari kryesor