Me postimet e saj në rrjetet sociale ajo ka tërhequr shpesh vëmendje të madhe, por Lola është bashkëshortja e deputetit Daut Haradinaj.

Advertisements

Lola Haradinaj është me profesion gazetare, nënë e dy fëmijëve dhe është mjaft aktive me postimet e kuruara deri në detaje.

Advertisements

Në çdo foto që mund të gjenin në profilin e Instagramit të Lolës, ajo shfaqet në top formë, herë pranë bashkëshortit e herë pranë fëmijëve.

Advertisements

Lola është gjithashtu motra e Anita Haradinajt, duke bërë kështu që dy motrat bukuroshe të jenë të martuara me dy vëllezërit, Daut dhe Ramush Haradinaj.

Artikulli paraprak“Nuk ua ka fajin…”, Besa Kokëdhima ka dy fjalë për kritikët e Ronela Hajatit
Artikulli tjetërKampioni i shqiptarëve! Noizy i dedikon këngë Florian Markut