Të gjithë mund t’i keni parë tashmë pamjet ku Bora dhe Donaldi shfaqen krah njëri-tjetrit për herë të parë që nga zhurma e madhe që krijuan gjatë Bog Brother Vip.

Por çfarë I bëri bashkë? Valdrin Sahiti kishte organizuar në Prishtinë një sfilatë mode me personazhe publikë nga Shqipëria dhe Kosova, ku pjesë ishin edhe Donaldi me Borën.

Advertisements

Bashkë i pamë por si përgjigjet Donaldi kur e pyesin për Borën?

Advertisements

Në një intervistë për “T7” ku u pyet nëse do ta takonte apo do të fliste me Borën, aktori u shpreh: “Të lutem vetëm nga këto pyetjet jo. Është një super event, dua ta shijoj. Këto pyetjet i bëjmë më vonë pse jo. Ok?!”

Advertisements

Artikulli paraprakSekretaren mbi tavolinë, si u kap ministri duke kryer marrëdhënie s*ksuale në zyrë
Artikulli tjetërBora u kthye me Donaldin, Atdhe Xheravina na la pa fjalë me reagimin