‘Ju qofshi’, Bora Zemani i habit të gjithë me veprimin më të fundit

Borën e shohim çdo pasdite në “Përputhen” në top formë dhe super të kuruar. Por në Instagram, moderatorja di të shfaqet edhe natyrale, ose siç thuhet ndryshe “ujë e sapun”.

Advertisements

Sot Bora ka postuar një foto ku shfaqet pas dushit, e veshur me robdeshambër, flokët e mbuluar me peshqir dhe pa pikë makeupi.

Advertisements

“Nuk e mendoja që kjo foto do dukej sikur po them: ‘Ju qofshi’, por ja ku e keni”, shkruan moderatorja krah postimit ku ka marrë komplimenta të shumta nga ndjekësit.