Fjolla Morina vazhdon të mbetët njëra nga artistët më të komentuara për momentin.

Çdo lëvizje e artistes merr vëmendjen e publikut.

Advertisements

Fjolla është mjaft aktive me postime në rrjete sociale, ku shpesh herë ndan përditshmërinë e saj.

Së fundi Fjolla është shfaqur pranë një makine të tipit Mercedes, por vëmendje mori mbishkrimi i saj.

Advertisements

“Paraja nuk mund të blejë lumturinë, por është më e rehatshme të qash në Mercedes S Class se sa një biçikletë”, ishte mbishkrimi i këngëtares.

Advertisements

Artikulli paraprakÇ’po ndodh? Bilanc lufte në Shqipëri, 56 viktima në katër muaj
Artikulli tjetërE tmerrshme! Djali vret të ëmën me thikë dhe i vë flakën shtëpisë