Endri Prifti, këngëtari i njohur korçar ka vite që është ndarë nga gruaja me të cilën ka një djalë.

Gjatë ditës së djeshme këngëtari shqiptar ka qenë i ftuar në një emision televiziv ku ka rrëfyer momentet më të vështira që ka përjetuar në jetën e tij.

Advertisements

Ai është pyetur sesi e kalon një mashkull i dashuruar brengën e ndarjes, teksa është përgjigjur se ndarja kalon duke bërë aventura duke pirë alkool ,duke luajtur bixhoz dhe patuar në krah shumë femra.

Advertisements

Një pyetje me vend kjo. Prandaj ne bëjmë ato aventura që s’duhet t`i bëjmë, që e ekzagjerojmë. E kalon duke pirë alkool, duke abuzuar me gjëra të tjera, duke luajtur bixhoz, duke vuajtur me veten, duke shkuar me femra të tjera kot. Dhe prapë brenga nuk kalon, do vite që të kalojë ajo.

Advertisements

Artikulli paraprak‘Agim Doçi nesër shijo…’/ I ofendoi djalin, nëna e Alban Ramosajt i kthehet keq poetit
Artikulli tjetërAksident i frikshëm! Makina përfundon në kanal, raportohet se 3 persona…