Aktorja Rudina Dembacaj është një ndër personazhet më të komentuara në medien rozë. Ajo njihet për deklaratat “pa dorashka” dhe natyrën e saj energjike.

Advertisements

Së fundmi Dembacaj tha se dikur vishej me rroba të lira dhe ndihej shumë mirë. Madje ajo është shprehur dje në “ABC News” se ndihej më mirë se tani që vishet dhe blen gjithë kohën rroba të markave të shtrenjta.

“Mendoj që stili mund të vijë me gjëra shumë të lira. Mund të vijë me gjëra pambuku, të sajuara vetë.

Advertisements

Do ju marrë shembull motrën time, që me lecka të vishet ka aq shumë stil sa ti nuk e kupton fare se ku i ka blerë.

Advertisements

Ju betohem se unë kam blerë gjithë jetën rroba të lira, por edhe shumë të lira dhe jam ndjerë gjithmonë mirë, përkundrazi jam ndjerë shumë fashion. Më fashion atëherë se sa sot që kujdesem të kem për statusin marka, apo prit se duhet të jetë cilësore”, u shpreh Rudina Dembacaj.

Artikulli paraprakDalin pamjet, Fjolla Morina në gjendje të rënduar nga spitali (FOTO)
Artikulli tjetër‘Evropa qeshi me ne’, Albërie Hadërgjonaj publikon foton dhe thumbon ashpër Ronela Hajatin