Këmgëtari Endri Prifti vazhdon të jetë kryeqendra e vëmendjes për të disatën javë radhazi. Pas mosmarrëveshjeve të shumta me ish-bashkëshorten të cilat u bënë publike, së fundmi Endri ka folur edhe për një anë tjetër tijën, në emisionin e moderatores Ester Bylyku.

Së fundmi Endri bëri një deklaratë bombë!

Advertisements

I pyetur, se cila është çmenduria më e madhe që ka bërë, Endri përgjigjet: ‘Jam i vërtetë, nuk i trembem të tregoj te vërtetën.

Abuzoj shumë, rri me ditë pa gjumë, bredh poshtë e lart në vendet më të këqija që mund të ekzistojnë, në ato që ty s’ta merr mendja. Ose flas edhe me UFO-t (qesh).’

Advertisements

Artikulli paraprak“I ke problem meshkujt më të vegjël”/ Donaldi hedh kunja për Borën në emisionin e tij
Artikulli tjetërJeni kurioz se kush paguhet më shumë në koncerte? Lyrical Son dhe Mc Kresha e thonë troç