Artistja shqiptare, Fifi prej vitesh ka arritur të ketë një karrierë të suksesshme ndërsa mbetet e kërkuar dhe e angazhuar me koncerte dhe mbrëmje muzikore.

Këngëtarja nga Ferizaj numëron hite të shumta dhe vlerësohet edhe për zërin unik dhe tekstet që trajtojnë që përcjellin mesazhe dashurie.

Advertisements

Por, përveç karrierës muzikore, Fifi prej muajsh po e përjeton një histori të bukur dashurie me biznesmenin nga Shqipëria, Adis Patushi.

Çifti i ri janë pothuajse të pandashëm dhe nuk mungojnë as postimet dhe dedikimet romantike për njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Advertisements

Së fundmi ishte Fifi ajo që ka postuar disa imazhe ku shihet përkrah partnerit të saj, ndërsa shihet në përqafim të tij.

“A mundem me të shajt edhe prap me të dasht”, ka shkruar Fifi në mbishkrimin e fotografive.

Advertisements

Ndryshe, Fifi aktualisht po shijon suksesin e bashkëpunimit me Gent Fatalin “Pikturë”, teksa ka paralajmëruar se po punon për një projekt të ri muzikor.

Artikulli paraprak“Ta plas dyfekun në faqe unë”/ Plas keq sherri LIVE në emision mes dy deputetëve
Artikulli tjetërPo bën xhiron e rrjetit/ Çfarë po ndodh mes tyre, Donaldi publikon VIDEON e Borës