Emily Shaqiri ka postuar dy foto në faqen e saj në Instagram që nuk kanë tërhequr vëmendjen vetëm sepse janë foto të bukura, por sepse kemi të bëjmë me një “remake”.

Vajza e balerinit Ilir Shaqiri, ka publikuar një foto me shokun e saj të ngushtë që nga fëmijëria. “I njëjti person, e njëjta pozë dhe i njëjti vend,

Advertisements

por me 10 vite diferencë,” – shkroi Emily krahas fotos. Leonardo Ferrara është shoku i një jete për bukuroshen dhe këtë aspekt personal, ajo vendosi ta ndajë me ndjekësit e saj në Instagram.

I ftuar në “Në Kurthin e Piter Pan 5”, në episodin e parë për këtë sezon, balerini i njohur shqiptar,

Advertisements

Ilir Shaqiri ka folur rreth marrëdhënies së tij me bashkëshorten.Më tej i pyetur se çfarë i mungonte në “Big Brother VIP” më shumë nga rituali i jetës së përbashkët me Emanuelën, Iliri dha një përgjigje interesante.

“Më mungonin shumë gjëra. Më mungonte fjala, më mungonte shikimi, më mungonte ëmbëlsia, por tani aty brenda shtëpisë ndodhin disa mekanizima që janë “anti-njerëzore” sepse ti transformohesh…”, tha fituesi i BBV.

Advertisements

Artikulli paraprakPas deklaratave të ashpra, Alban Ramosaj shtang me talljen që i bën Agim Doçit (FOTO)
Artikulli tjetërZhdukja e Bleona Matës, ja detajet misterioze që tregonte mamaja e saj (Video)