Capital T dhe Adrola Dushi janë një nga dyshet më të komentuara të momentit. Ata po përfliten prej disa kohësh se janë në një lidhje, por duket se asnjëra nga palët nuk e ka pranuar.

Së fundmi, modelja e pyetur nëse është i vërtetë lajmi se janë bashkë, ka deklaruar se është në një lidhje vetëm me veten e saj.

Advertisements

“Vërtetë e keni apo talleni? Unë jam në një lidhje me veten dhe jam shumë e lumtur”, u përgjigj Adrola.

Kujtojmë që nga martesa me biznesmenin, Adis Patushi, ajo ka një djalë./abcnews.al

Advertisements

Artikulli paraprakDivorci bëri shumë bujë/ Befason këngëtari shqiptar: Ndarjen e kalova duke shkuar me femra të tjera dhe me alkool
Artikulli tjetërPo ju do ta bënit? E pyesin për lidhjen e ish-burrit të saj me Fifin, Adrola Dushi i surprizon të gjithë