Javë më parë u shfaqën në një fotografi të përbashkët. Kjo mjaftoi që të dyshohet sa i përket një kënge mes Mevlanit dhe Albulena Ukajt.

Por, dy këngëtarët, nuk po i ndahen njëri tjetrit. Në një fotografi të fundit, ata shihen edhe më të afërt, duke pozuar si çift. E ndërlidhur vetëm me projekte muzikore për të cilat duhet vëmendja e publikut apo më shumë?

Advertisements

Fansat në komentet e seilit prej dyshes në profilet e tyre janë të bindur se mes Mevlanit dhe Albulenës ka dicka më shumë sesa një bashkëpunim, ata janë të bindur se dyshja po shijon një romancë mes tyre.

Artikulli paraprakShumë ndryshe nga sot! Nga Nora Istrefi tek Kida, ja si dukeshin vajzat VIP në mbrëmjet e tyre të maturës
Artikulli tjetër“Ka disa të cilët po përpiqen t’ju vrasin…”, Yuri Kim: Ja çfarë më shqetëson më shumë në Shqipëri