Pjesëmarrja e saj në shtëpinë e famshme shqiptare “Big Brother Albania Vip”, Einxhel Shkira u bë e njohur për publikun kosovar.

Ajo mori shumë zemrat e fansave të saj me mençurin dhe komunikimin të cilin e përcjelltë çdo prime në televizion.

Advertisements

Enxhel gjatë qëndrimit ne BBV, u dashurua me dj nga Kosova, Dagzin, ku po vazhdojnë të jenë në një lidhje të qëndrueshme.

Por a e dini se kush ishte i dashuri i Einxhel për publikun para Dagzit?

Advertisements

Historia e saj me Bekim Balajn ishte si një trampolinë e vërtetë për në botën e showbiz-it.

Por ndonëse dukeshin tepër të dashuruar, Einxheli dhe Bekimi u ndanë.

Advertisements

Artikulli paraprakNuk e kishim parë asnjëherë kështu! Presidentja e Kosovës shfaqet më ndryshe se kurrë në sfilatën e Valdrin Sahitit (FOTO)
Artikulli tjetërTronditet bota e medias! Ndërron jetë papritur gazetari i njohur shqiptar (EMRI+FOTO)