Ish konkurrenti i “Për’puthen”, Bruno ka zbuluar arsyen pse u fut në këtë program.

Të gjithë konkurentët që u futen në “Për’puthen” kishin një synim, shkruan lajmi.net.

Advertisements

Disa nga ata hyn vetëm për famë, sukses kurse një pjesë tjetër kërkonin dhe një njohje , por ditën e djeshme Bruno na ka habitur.

I ftuar në një emision televiziv ai ka deklaruar që u fut në “Për’puthen” vetëm për inatë të ish të dashurës.

Advertisements

Tashmë Bruno është duke shijuar marrëdhënien e tij me Anën gjithashtu dhe kjo ish konkurrente e “Për’puthen”./Lajmi.net/

Artikulli paraprak“Një pjesë ia dhashë Sabianit…”- Iliri tregon si i shpenzoi paratë e çmimit të madh të Big Brother Vip
Artikulli tjetërNuk kanë të mbaruar gafat e Bora Muzhaqit, ironizon demokratët: Aplikues që nuk ka aplikuar