Numër të konsiderueshëm të tatuazheve numëron edhe këngëtarja Dafina Zeqiri.

Shpesh në intervista ajo ka folur rreth arsyes se pse i ka bërë.

Advertisements

Ndërsa së fundmi artistja ka bërë një të veçantë në mes gjoksit, ku ja ka dedikuar ekipit të saj, Moneyz Music.

Këtë e ka bërë të ditur vet artistja përmes një InstaStory.

Advertisements

“Për ekipin Moneyz Music”, ishte mbishkrimi i këngëtares.

Ndryshe kujtojmë që artistja është mjaft aktive me prurjen e këngëve të reja.

Advertisements

Artikulli paraprakRrahu burrin, kunatin, vjehrrën dhe vjehrrin, gruaja nga Librazhdi habit me arsyen
Artikulli tjetërParalajmërimi! Do të helmoheni nëse e bëni këtë gabim në gatimin e orizit