Vajza e ministrit Niko Peleshi, Aleksia, në rrjéte sociale ídéntifikohet si e dashura e Romeo Veshaj.

Por vetëm pak kohë më parë ai zbùloi se màrrëdhënia e tyre ka màrrë fùnd. Gjithsesi komentet për Romeon e ndjékin në çdo postim të saj.

Advertisements

Së fùndmi ajo ka pùblikuar një video në “TikTok” ku prétendon me hùmor se do ta léjonte partnerin e saj ta tràdhtonte.

Advertisements

Sipas humorit të paraqítur në rrjetin social ku ajo është shumë aktive, ajo thoshte se për 1 milion dollarë do e pranonte diçka të tillë.

“Ai po të tràdhton falas, jo për 1 milion dollar”, i shkruan dikush duke iu réferuar Romeos dhe Aleksia ia kthén menjëherë:

Advertisements

“Të më kishte tràdhtuar njëri mua, jo për 1M po për 1 shishe vaj pikë shumice e kisha shkémby dhe vajin e kisha nxéf dhe ia kisha hédh në vesh”.

Artikulli paraprakPrindërit “motër e vëlla”, qytetari ndahet nga familja pas 27 vjetësh, humb Lotarinë Amerikane
Artikulli tjetërÇfarë e bëri Arbana Osmanin të “shpërthente” në lot? Dalin pamjet (FOTO)