Një nga këngëtarët padyshim më të pëlqyer në estradën shqiptare, Ledri Vula pritet ta “djegë” edhe ketë verë me hite. Nuk kanë kaluar akoma 10 ditë nga kënga e tij e fundit, ndërsa duket se ai e ka gati edhe projektin e ri.

Reperi mesa duket ndodhet ne Monaco së bashku me partneren e tij Sarën, ku po xhirojnë klipin e ri. Kjo pasi në një video Ledri publikoi një video ku dëgjohet të thuhet emri i vendit disa herë. Madje ai realizoi edhe një TikTok që u kthye në trend menjëherë. Reperi me këngën e tij në sfond nga shtëpia “zhduket” në Monaco.

Advertisements

@ledrivulaxxA PO SHKOJM?♬ original sound – ledrivula

 

Nga videot e fundit, 35-vjeçari e ka marrë seriozisht edhe platformën argëtuese TikTok duke ndjekur sensacionet e fundit. Në një tjetër video Ledri ka realizuar trendin që u bëhet të “pasurve”, “Çfarë bën për të jetuar”. Reperi së bashku me Sara Hoxhën në një ferrari të verdhë jep përgjigjen epike.

Advertisements

“Only Fans”-thotë Ledri duke qeshur.

@ledrivulaxx#monaco#ledrivula#fyp#ferrari♬ original sound – DANIEL MAC

 

Advertisements

Ledri dhe Sara janë një nga çiftet më të dashura shqiptare. Lidhja e tyre u zbulua vite më parë, por vetë çift konfirmoi lajmet në prill të 2020. Asokohe, Ledri publikoi një foto me Sarën teksa shiheshin të përqafuar.

Sara Hoxha dhe Ledri Vula bëhen prindër për herë të parë – Abc News

Më pas, të dy janë shfaqur të pandarë teksa nisën bashkëjetesën në Prishtinë. Një ‘sakrificë’ nga Sara për dashurinë pasi ajo është rritur dhe jetonte në Gjermani para se të njihte Ledrin. Në po të njëjtin vit ata njoftuan se do bëhen prindër për herë të parë.

Në dhjetor të 2020, çifti mirëpriti në jetë një vajzë që i vendosën emrin e veçantë Poem Blu. Ata nuk kanë ngurruar ta shfaqin të bijën në rrjetet sociale madje i kanë krijuar edhe një llogari me emrin e saj në Instagram.

Artikulli paraprak“U nisa për ta shklyer”/ Adrola zbulon ngacmimin më të shëmtuar nga një djalë: Ndoshta do më rrihte…
Artikulli tjetër“Atëherë më vinte turp”/ Adrola Dushi rrëfehet, ja cila ishte puna e parë që ka bërë modelja