Bora Zemani dhe Donald Veshaj ishin mbrëmjen e sotme të ftuar në eventin e Valdrin Sahitin, ku ky i fundit prezantoi koleksionin e tij të ri.

Përpos se e ftuar, Bora ishte një ndër yjet e mbrëmjes, duke sfiluar në tapetin e kuq me një fustan nga koleksioni i ri. Moderatorja rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve, por më tepër atë të Donaldit.

Advertisements

Për të parë reagimin e mrekulluar të aktorit shikoni fotot e mëposhtme:

Advertisements

Artikulli paraprakPo bën xhiron e rrjetit/ Çfarë po ndodh mes tyre, Donaldi publikon VIDEON e Borës
Artikulli tjetërLajmi i shumëpritur! Bora dhe DonaldI kapen mat krah njëri-tjetrit, publikohen pamjet që po thyejnë rrjetin