Që prej mbrëmjes së kaluar rrjeti po “vlon” nga fotot dhe videot e Borës dhe Donaldit, të cilët ishin nën shoqërinë e njëri-tjetrit në eventin e stilistit Valdrin Sahiti.

Advertisements

Pamjet e dyshes më të përfolur u morën si një miratim që janë rikthyer bashkë duke I dhënë edhe një shans dashurisë së tyre.

Ndërkohë si një reagim për lajmin e Borës me Donaldin është parë edhe postimi i Atdhe Xheravinës.

Advertisements

Ish-konkurrenti i Përputhen ka postuar një foto të hershme në një ashensor dhe krah saj ka shkruar: “Por para dashurisë jemi të vegjël të gjithë”, teksa postimin e shoqëron me një emoji të heshtur.

Advertisements

Ndoshta kjo foto është shkrepur atëherë kur Atdheu përflitej për nje lidhje me moderatoren Bora Zemani, pasi u fotografuan shpesh bashkë.

Artikulli paraprakKaluan mbrëmjen bashkë? Shikoni si përgjigjet Donaldi për Borën (Video)
Artikulli tjetërMarina Vjollca feston ditëlindjen, nuk do e besoni sa vjeç bën moderatorja