Është e vështirë që në një event si ai i zhvilluar nga stilisti Valdrin Sahiti ata të mos zbuloheshin.

Fjala është për Donald Veshaj dhe Bora Zemanin, të cilët janë parë në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe gati të pandashëm.

Advertisements

Në rrjet po qarkullojnë video dhe foto të shumta të dyshes më të përfolur prej muajsh, ndërsa ne ua sjellim dy më të qartat këtu.

Advertisements

Të gjendur mes VIP-ave dhe kamerave të shumta ishte e vështirë që dyshja ta mbante më sekret që janë rikthyer bashkë.

Epo, u urojmë vetëm lumturi!

Advertisements

Artikulli paraprakMarina Vjollca feston ditëlindjen, nuk do e besoni sa vjeç bën moderatorja
Artikulli tjetërSa paguhen këngëtarët shqiptarë? Artistja e njohur flet me shifra të ‘çmendura’