Pas daljes nga “Për’puthen” Efi po shijon në maksimum jetën e natës bashkë me miqtë që ka krijuar nga programi, Mikela, Erioni e Samiu.

Së fundmi ish-konkurrentët ishin të pranishëm në një nga koncertet e Donaldit dhe Romeos në Prizren.

Advertisements

Efi duket ta ketë shijuar mbrëmjen dhe ka qenë Romeo ai që i ka marr tërë vëmendjen.

Ajo e ka postuar në disa “story”, Romeon, të cilin e ka komplimentuar për vallëzimin, jo një por disa herë.

Advertisements

Advertisements

Artikulli paraprakMori famë nga memet, vajza shet foton origjinale për shumën e çmendur
Artikulli tjetërU nda nga djali i Jozefina Topallit, ja me kë është lidhur tani Eva Murati