Stilisti Valdrin Sahiti ka organizuar mbrëmjen e djeshme sfilatën më të madhe të modës në Prishtinë, e ku morën pjesë personazhe publike nga Kosova e Shqipëria.

Të ftuar në këtë promovim kanë qenë edhe aktori, Donald Veshaj e moderatorja, Bora Zemani.

Advertisements

Raporti i të cilëve vazhdon të jetë në krye të mediave rozë që një kohë të gjatë.

Përveç pamjeve ku dyshja shihen së bashku në një klub nate, tashmë edhe një video tjetër është bërë virale.

Advertisements

Në këtë video, shihet Donaldi teksa pyet: “A erdhi Bora?” dhe pastaj thotë: “Erdha”.

Artikulli paraprakBora dhe Donaldi u kthyen bashkë, Beatrix bën reagimin URGJENT (Video+Foto)
Artikulli tjetërRama jep lajmin e madh: Përfitojnë të gjithë shqiptarët brenda dhe jashtë vendit