Këngëtarja Elvana Gjata ka mbajtur sëfundmi një koncert në Luzern të Zvicrës, ku është përballur me një situatë të pazakontë nëpër koncerte.

Teksa po performonte në skenë një fans i saj i ka propozuar duke i drejtuar edhe një unazë. Elvana u habit kur pa unazën, por duke qeshur vazhdoi performancën.

Advertisements

Ju kujtojmë që projekti i fundit nga këngëtarja është publikuar para një muaji dhe ishte bashkëpunim me dy artistë të njohur shqiptarë, Bardhyl Idrizi ose siç njihet gjerësisht, Bardhi dhe Mërgimin ose me emrin e tij të artit Dj Gimi-o.

Advertisements

\Kënga titullohet thjesht Ex dhe numëron afro 30 milion klikime në platformën “Youtube”.

@infinito.001 #infinitoal #frp #infinito_universal #video #shqiptaretneperbote🇦🇱🌍 #koncert #fr #elvanagjata #elvanabellydancer #live #shqipetntiktok #albaniantiktok #coment ♬ suono originale – te dishe apo te kesh🤔