Gazetari Milaim Zeka ka reaguar pas lajmit se këngëtarja Elsa Lila është liruar nga burgu, pasi u arrestua si e dyshuar për përfshirje në trafikun e drogës.

“Si do ta mertypin mutin moral, ata dhe ato qe deshen ta perdhosin, ta fundosin, e ta shkaterrojne artisten e madhe, e njeriun e mire: Elsa Lilen?!

Advertisements

Ajo eshte liruar nga arresti, dhe çdo dyshim dhe akuze ka rene ne zorren e trashe te nje pjese te pismiletit shqipetar, qe behen hetues, prokuror e gjykates.

Elsa, te gjithe njerezit e mire kemi besuar ne pafajesin tende.”, shkruan Zeka.

Advertisements