Moderatoren më të përfolur, Bora Zemani, e shohim çdo pasdite në formën e saj më të mirë, ndërsa në rrjetet sociale ajo nuk e ka kompleks të shfaqet edhe pa make up.

Bora ka postuar një foto e sapo dalë nga dushi, teksa kokën e ka të mbështjellë me një peshqir dhe veshur ka një robdeshambër.

Advertisements

Me dorën në krahëror ajo shkruan krah fotos:

“Nuk e mendoja që kjo foto do dukej sikur po them: ‘Ju qofshi’, por ja ku e keni.”

Advertisements

Në këtë postim Bora ka marrë komplimenta të shumta nga ndjekësit e saj dhe me të drejtë pasi duket mjaft e thjeshtë dhe e bukur.