Në emisionin Kojshia Show, ishte i ftuar gazetari Mustafa Nano.

Ai ka folur edhe për më të përfolurit në showbizin shqiptar, duke mos kursyer edhe disa shaka për ta. Gjatë intervistës,

Advertisements

Nano ka thënë se do dëshironte të flinte një natë me Ledy Gaga-në dhe Bora Zemanin.

Ndiqeni minutën e 11:00 te emisionit për ta kuptuar pse.

Advertisements