Moderatorja e njohur e ‘Goca dhe gra’ zbulon komentet negative dhe mllefin me të cilin është përballur pak kohë më parë ku ka bërë një shkrim për anën e errët të ‘Nënë Terezës’.

“Urrejtja dhe mllefi që kam marrë në atë kohë kur shkruajta këtë ka qenë e paimagjinueshme”, shkruan Delina në Instastory.

Advertisements

Advertisements