Moderatori Ylli Rakipi ka interpretuar në emisionin e tij këngën e e Ronela Hajatit që na përfaqësoi këtë vit në festivalin e këngës.

Advertisements

“1, 2, 3, ta marrsha”, shprehet Rakipi teksa interpretimi i tij duket shumë komik.

Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme:

Advertisements

Artikulli paraprakModeratores i ndodh e papritura ‘Live’ në emision, pamjet bëjnë xhiron e rrjetit (VIDEO)
Artikulli tjetërBora dhe Donaldi u kthyen bashkë, Beatrix bën reagimin URGJENT (Video+Foto)