Xhafer Thaqi ishte i ftuar këtë të shtunë në #Expuls nga Ronaldo Sharka në ekranin e RTV Ora.

Xhaferi foli për eksperiencën e tij në programin “Për’puthen” në intervistën e tij të parë pas daljes duke treguar gjërat pozitive dhe pakënaqësitë nga programi.

Advertisements

“Olsa nuk më lejonte të takoja vajzat”- Xhaferi i Për’puthen me akuza të forta, rrëfen sherrin me autoren e programit
Ndër të tjera në media është përfolur për Xhaferin dhe Trixën, pasi ky i fundit shpesh poston në InstaStory gjëra që lidhet me Beatrix Ramosaj dhe mbështetjen që ky i fundit i jep.

Për të shuar zërat e portaleve, moderatori pyeti të ftuarin por ky i fundit jo vetëm qe nuk i shoi zërat e portaleve por i “ndezi” më shumë.

Advertisements

“Nuk kam diçka me Trixën por mund të kemi! Pse nuk është për t’u mbështetur Trixa? është shumë e bukur”- u shpreh ai.