Moderatorja Alketa Vejsiu, duket se është kthyer në një imazh të televizionit Klan. Alketa ka sjellë emisione dhe patenta nga më të ndryshmet në këtë televizion duke i bërë të lidhur ngushtë me njëri-tjetrin.

Prandaj, kur flasim për Alketa Vejsiun dhe Lori Hoxhën, trashgimtaren e Top Channel, natyrshëm krijohet idea e dy rivaleve të forta.

Advertisements

Por vajzat e suksesshme dinë të jenë mike edhe me rivalet më të forta dhe këtë na e vërtetoi jo Alkekta, por vajza e saj Nikol.

Nikol i është bashkuar vetëm së fundmi rrjeteve sociale ku ka marrë një vëmendje shumë të madhe në pak ditë.

Advertisements

Në foton e fundit të Lori Hoxhës, vëmendjen e merr komenti i Nikol.

“Dritë”, shkruan vajza e Alketa Vejsiut në foton e Lorit ku zbulon edhe kofidencat dhe miqësitë familjare mes tyre.

Vlen të kujtohet se fillimit e Alketa Vejsiut, kur ishte vetëm 14 vjeç, kanë qenë pikërisht në Top Albania Radio dhe për këtë moderatorja ka qenë falenderuese ndaj Tan Hoxhës sa herë i është dhënë mundësia.