Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka zhvilluar një bashkëbisedim me fansat e saj në rrjetet sociale, ku njëri prej tyre e ka pyetur për mësimin më të madh që ka marrë nga ky vit. Me përgjigjen e saj, këngëtarja ka lënë të kuptohet se është penduar për atë që krijoi me Donaldin.

“Mësimi më i madh që mora këtë vit është të mos kërkoj asgjë: biseda, miqësi, lidhje, vëmendje apo dashuri. Nuk ia vlen të luftosh për çdo gjë që bëhet me detyrim. Lëri gjërat të rrjedhin vetë, ajo që ka për të ndodhur do të ndodhë.”, shkruan ajo.

Advertisements

Si në filma/ Grabitet nën kërcënimin e armëve të zjarrit një bankë në këtë qytet të vendit tonë, autorët marrin shumën e madhe të parave, ja çfarë gjeti më pas policia (DYSHIMET)
Kujtojmë që dyshja i dhanë fund romancës që nisi brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP’. Këngëtarja u akuzua se ndërhyri mes Donaldit dhe Borës pasi dyshja shkëmbyen një puthje brenda shtëpisë së famshme.

Advertisements