Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë një nga çiftet e krijuara brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania, lidhja e të cilëve po shkon për mrekulli prej muajsh edhe pas daljes.

E duket se gjërat po shkojnë duke u zyrtarizuar pasi moderatorja ka drekuar me familjen e dj-të.

Advertisements

Ato kanë shkuar në një restorant në Dajt, nga ku nuk i kanë kursyer fotot dhe videot në rrjete sociale. Dagz ka publikuar një video të babait dhe motrës së tij dhe një video me Einxhelin.

Nga ana tjetër, motra e Dagzit ka ndarë një foto me të ëmën, duke vërtetuar që ka qenë dhe ajo e pranishme.

Advertisements