Xhafer Thaqi ka folur për eksperiencën e tij në programin “Për’puthen” në intervistën e tij të parë pas daljes duke treguar gjërat pozitive dhe pakënaqësitë nga programi

I pyetur nga moderatori se përse ka dalë në takim vetëm një herë më vajzat në program, Xhaferi tha se për këtë gjë e ka penguar Olsa pas një sherri:

Advertisements

“Pas sherrit me Samiun, pata dhe një sherr me Olsa Muhametin.

Advertisements

Ish konkurrenti Për’puthen plas bombën: Kam bërë se*s me disa nga gocat e programit

“Ishim në Prime dhe vjen Olsa, mu kthye në një mënyrë që nuk duroi as një njeri timin. Nuk pranoj të më kthehet… mu drejtua me disa fjalë kush je ti etj etj, edhe unë iu ktheva, unë nuk bëj ashtu si do ti.

Ma uli para të gjithëve dhe unë ia ktheva!

Dhe pas këtij debati Olsa me pezulloi dy javë nga programi duke thënë se kjo gjë erdhi pas sherrit me Samiun por në fakt arsyeja ishte sherri me Olsën.

Pas këtij debati kur u riktheva në program, Olsa nuk lejonte vajzat të më takonin”- u shpreh Xhaferi.