Një aksident i frikshëm ndodhi pasditen e djeshme në Tiranë, ku një mjet tip “Benz G-Class” i drejtuar nga Ajas Sulejmani, përplasi çiftin Arjan dhe Vilma Konomi dhe vajzën e tyre 3 muajshe ndërsa po kalonin në vijat e bardha.

Çifti Konomi ka qenë duke shijuar fundjavën me vajzën e tyre e cila prej 3 muajsh kishte ardhur si dhurata më e madhe e tyre, pasi ata kishin 20 vite të martuar me njëri-tjetrin.

Advertisements

Ka qenë kushëriri i Arjanit i cili ka postuar foton e çiftit sëbashku me vajzën e tyre në karrocë duke shëtitur në rrugët e Tiranës.

“Një familje si duhet të jenë gjithë familjet shqiptare në punë të vetë dhe me gëzimin e jetës së tyre vajzën vetëm 3 muajshe, Arjani kushëriri im që pësoi një aksident të tmerrshëm. Lutemi për të dhe Vilmën të rikuperohen shpejt. Duhet të ndërgjegjësohemi, një ditë do na vijë radha”, shkruan ai në Instagram.

Advertisements

Kujtojmë që vajza është në gjendje të mirë shëndetësore, ndërkohë që bashkëshortët ndodhen ende në spital nën trajtimin e mjekëve, për shkak të plagëve të rënda që kanë marrë si pasojë e përplasjes nga makina “G-Class”.