Gazetari i Report Tv, Arsen Rusta ka siguruar momentin e aksidentit tragjik që ndodhi mesditën e 6 majit në Kryebushat të Shkodrës.

Advertisements

Në pamje duket se si automjeti tip “Golf” futet pa sinjal për të marrë karburant dhe përplaset me motorin me të cilin po lëviznin dy turistët polakë, të cilët ndërruan jetë në vend.

Advertisements