Këngëtarja me famë botërore, Jennifer Lopez, ka bërë së fundmi një “live” në “Instagram” me miliona ndjekësit e saj. E teksa ishte duke e mbyllur bisedën me ta, ajo ka lexuar një prej komenteve të shumta që i përkiste një shqiptari.

Ndjekësi i kishte shkruar “Albania” me flamurin kuq zi dhe artistja e famshme e përshëndeti atë vetëm pak sekonda para se të mbyllte “live”-in e saj.

Advertisements

“Mirupafshim Shqipëria, ju pashë ”, shprehet Jennifer Lopez, duke gëzuar jo vetëm djalin që i komentoi, por me siguri të gjithë fansat shqiptarë.

Advertisements

Djali është fans i flaktë i këngëtares, i cili edhe më parë ka arritur të marrë vëmendjen e JLo ku i kishte komentuar në një nga kërcimet e tij duke iu bashkëngjitur sfidës gjatë periudhës së pandemisë.

@arditnreca And that because of me. 😭 Please Albanians blow this video up! Maybe she'll visit us on her next tour. 🇦🇱🇽🇰👐 #albania #kosovo #albanian #shqip #shqipe #kosova #kosovan #kosovar #shqiptar #jlo #jenniferlopez #foryou #fyp #shqiperia ♬ original sound – RD Boy