Dalin pamjet e aksidentit të tmerrshëm në kryeqytet ku një 39-vjeçar përplasi një çift bashkëshortësh bashkë me foshnjën 3-muajshe në karrocë.

Në pamjet shihet momenti kur makina tip “G-Class” vjen me shpejtësi dhe nuk ndalon ne vizat e bardha ku po kalonin edhe 3 të aksidentuarit.

Advertisements

Pas përplasjes, makina pengohet nga trafik ndarëset duke shmangur edhe një tragjedi.

Advertisements