Luana Vjollca është shkëputur prej kohësh nga ekrani, por në rrjete sociale tërheq gjithmonë vëmendje.

Pak ditë më parë fansat e moderatores janë shqetësuar sepse nga profili i saj në Instagram janë fshirë të gjitha fotot, madje dhe ajo e profilit.

Advertisements

Ekziston mundësia që llogaria e saj të jetë vjedhur, por jo.

Advertisements

Mbrëmjen e djeshme Luana ka hedhu një foto ku tregohet një tatuazh dhe mbi foto shkruhej traumë.

Ky tatuazh pikë presje simbolizon personat që vuajnë nga depresioni dhe kanë prirjen për të lënduar veten.